godlo
^Do góry
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 5.png
  • 6.jpg

Zespół Szkół Technicznych im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Partnerzy szkoły

Losowe zdjęcia z galerii

Statystyka

1550538
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Od 1.09.2013 r.
213
1493
3291
10701
25023
50483
1550538

Twoje IP: 54.172.234.236
Czas: 01:35:08, 17.07.2019
Do końca wakacji pozostało:
4
4
6
6
Days
2
2
2
2
Hours
2
2
4
4
Minutes
5
5
1
1
Seconds

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej 2018

Jak co roku, w październiku, obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Tym razem Dzień Nauczyciela przypadł w niedzielę, dlatego spotkaliśmy się na akademii w piątek.

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Starosta Augustowski Pan Jarosław Szlaszyński, Wicestarosta Augustowski Pani Katarzyna Sturgulewska, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Pani Bożenna Kondracka, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Barbara Zaskowska, dyrektorzy szkół, emerytowani nauczyciele naszej szkoły oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych zakładów pracy.
W trakcie uroczystości Starosta Augustowski wręczył stypendia naukowe naszym uczennicom - Dorocie Niedzielko z klasy IV TOT i Ewelinie Mroczkowskiej z klasy III kucharz. Za szczególne osiągnięcia Nagrodę Starosty otrzymała Pani Alina Gąsiewska. Za swoją pracę docenieni zostali również nauczyciele i pracownicy obsługi, otrzymując nagrodę Dyrektora Szkoły. Gratulujemy nagrodzonym Nauczycielom i Stypendystkom, życząc dalszych sukcesów.
W części artystycznej wszyscy zebrani mogli obejrzeć i wysłuchać tego, co dzieje się w pokoju nauczycielskim w czasie długiej przerwy. W rolę nauczycielek wcieliły się uczennice: Martyna Arciszewska z klasy IV TOT, Barbara Draźba, Magdalena Kraszewska, Weronika Michniewicz, Anna Myszczyńska i Karolina Świątkowska z klasy IV TŻiUG. Gratulujemy udanego występu! :) Nagłośnieniem zajmowali się jak zwykle Bartek Rzodkiewicz i Dawid Dzieniszewski z klasy II TM. Akademię poprowadzili Dorota Niedzielko z klasy IV TOT i Michał Batus z klasy II TM. Uroczystość przygotowała Pani Teresa Gorajewska i Pani Emilia Skindzier. Dziękujemy!
Słodkim zwieńczeniem tego dnia był owocowy tort ufudowany przez klasę II TM. Dziękujemy i gratulujemy pomysłu!

Copyright © 2013. ZST Augustów 2013 - 2019  Rights Reserved.