Zdjęcie nauczyciela

Maciej OLEKSY

Dyrektor Zespołu

Zdjęcie nauczyciela

Wiesław BAKUNIEWICZ

Zdjęcie nauczyciela

Elżbieta BARTOSZEWICZ

Zdjęcie nauczyciela

Anna CITKO

 

Karolina CZAJKA

Zdjęcie nauczyciela

Katarzyna CZOKAJŁO

Zdjęcie nauczyciela

Małgorzata DĘBICKA

Zdjęcie nauczyciela

Dorota DZIENISZEWSKA

Zdjęcie nauczyciela

Alina GĄSIEWSKA

Zdjęcie nauczyciela

Teresa GORAJEWSKA

Zdjęcie nauczyciela

Jarosław GÓRSKI

Paweł JEDLIŃSKI

Zdjęcie nauczyciela

Izabella KĘCIK

Zdjęcie nauczyciela

Tadeusz KŁOCZKO

Zdjęcie nauczyciela

Kazimierz KOŁAKOWSKI

Zdjęcie nauczyciela

Aleksandra KWIECIEŃ

Zdjęcie nauczyciela

Anida LEWCZUK

Valeria LEVCHUK

Zdjęcie nauczyciela

Dariusz MŁODZIANOWSKI

Zdjęcie nauczyciela

Grażyna OSSOWSKA

Zdjęcie nauczyciela

Małgorzata RÓŻAŃSKA

Zdjęcie nauczyciela

Iwona RUTKOWSKA-CYL

Zdjęcie nauczyciela

Elżbieta SAMEL

Zdjęcie nauczyciela

Anna SKIBICKA-BEZRUDCZYK

Zdjęcie nauczyciela

Emilia SKINDZIER

Zdjęcie nauczyciela

Edward SŁOMSKI


Przedmioty

religia:

Anna CITKO

Maciej OLEKSY

 

język polski:

Małgorzata DĘBICKA

Edward SŁOMSKI

 

język angielski:

Dorota DZIENISZEWSKA

Margaretta GRANACKA

Anida LEWCZUK

 

język niemiecki:

Elżbieta BARTOSZEWICZ

 

język rosyjski:

Dorota DZIENISZEWSKA

Anida LEWCZUK

 

matematyka:

Katarzyna CZOKAJŁO

Anna SKIBICKA-BEZRUDCZYK

 

historia i wos:

Małgorzata DĘBICKA

 

geografia:

Edward SŁOMSKI

 

biologia:

Teresa GORAJEWSKA

 

fizyka:

Tadeusz KŁOCZKO

Bożena POTAPOWICZ

 

chemia:

Elżbieta BARTOSZEWICZ

 

informatyka:

 Tadeusz KŁOCZKO

Maciej OLEKSY

 

edukacja dla bezpieczeństwa:

Edward SŁOMSKI

 

wychowanie fizyczne:

Kazimierz KOŁAKOWSKI

Iwona RUTKOWSKA-CYL

 

przedmioty zawodowe gastronomiczne:

Maria BEJNAROWICZ

Alina GĄSIEWSKA

Izabella KĘCIK

 

przedmioty zawodowe mechaniczne:

Wiesław BAKUNIEWICZ

Zdzisław DZIERŻYŃSKI

Jarosław GÓRSKI

Tadeusz KŁOCZKO

 

zajęcia rewalidacyjne:

Dorota DZIENISZEWSKA

Emilia SKINDZIER

 

zajęcia praktyczne - gastronomia:

Maria BEJNAROWICZ

Alina GĄSIEWSKA

Izabella KĘCIK

Małgorzata RÓŻAŃSKA

 

zajęcia praktyczne - mechanicy:

Wiesław BAKUNIEWICZ

Zdzisław DZIERŻYŃSKI

Jarosław GÓRSKI

Tadeusz KŁOCZKO

 

 pedagog szkolny:

Dorota DZIENISZEWSKA

 

Szkolne Centrum Biblioteczno-Informacyjne:

Grażyna OSSOWSKA

 

opiekun pocztu sztandarowego:

Wiesław BAKUNIEWICZ

 

sekretarz Zespołu:

Aleksandra KWIECIEŃ

 

księgowość:

Elżbieta SAMEL

 

obsługa:

Anna JAKUĆ

Dorota MARCINKIEWICZ

 

konserwator:

Dariusz MŁODZIANOWSKI