Informujemy, że egzamin poprawkowy z matury ze wszystkich przedmiotów, będzie miał miejsce w dniu 8 września 2020 r. o godzinie 14:00.

Osoby zdające poprawkę proszone są o zgłoszenie się do szkoły w dniu egzaminu na co najmniej pół godziny przed egzaminem.

Wszyscy zdający zostaną poddani procedurze przeciw COVID-19, tak jak to miało miejsce w...

Drodzy Uczniowie.

Po ciężkim okresie pandemii związanej z Covid-19 i ogromnym wysiłku jaki włożyliście w naukę zdalną, w najbliższy piątek rozpoczniecie upragnione wakacje.

Zakończenie roku szkolnego w tym roku nie będzie miało charakteru uroczystego. 26 czerwca na godzinę 9:00 zapraszamy osoby kończące Branżową Szkołę I Stopnia nr 2 w...

Droga Młodzieży.

Poniżej zamieszczamy Wam instrukcję jak składać dokumenty w wersji elektronicznej.

Zapraszamy Was do złożenia dokumentów do naszej szkoły na następujące kierunki kształcenia: technik mechanik, technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz i mechanik pojazdów samochodowych.

Do pobrania:

pdfInstrukcja składania dokumentów w...

Szanowni Absolwenci Szkoły.

W najbliższy poniedziałek 8 czerwca przystąpicie do najważniejszego egzaminu w swoim życiu. Jak wiemy, mamy specyficzny czas pandemii, z którą się wszyscy borykamy. Dlatego zarządzam procedury, których należy bezwzględnie przestrzegać podczas egzaminu maturalnego. Na egzamin stawiamy się w szkole najpóźniej o godzinie...