Zespół Szkół Technicznych
im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie

świadectwo

Drodzy Absolwenci!
Coś się kiedyś zaczyna i coś się kiedyś kończy. Taka jest kolej rzeczy i taki jest jej porządek.

Fragment Waszej drogi życiowej związany z tą szkołą nieubłaganie dobiegł końca w czasie niezwykłym. Czas, z którym musimy się mierzyć spowodował, że ostatni dzwonek zabrzmiał w pustych korytarzach i salach lekcyjnych.
Dzisiaj - 24 kwietnia 2020 roku - zakończyliście naukę w naszej szkole. Niestety, nie mogliśmy pożegnać się uroczyście, w trakcie spotkania na sali gimnastycznej.

sala gimnastyczna
W warunkach pandemii spotkaliśmy się indywidualnie, zachowując ostrożność, by nie narażać Waszego zdrowia. Mam nadzieję jednak, że mimo braku tradycyjnej oprawy zakończenia roku szkolnego, Wasza radość z ukończenia kolejnego etapu edukacji będzie tak samo wielka jak Waszych poprzedników.
Gratuluję wszystkim ukończenia szkoły i tym samym dopuszczenia do egzaminu maturalnego. Powodzenia!!! Naszych Absolwentów możecie zobaczyć w specjalnym albumie na fb szkoły.

 

Edward Słomski - opiekun Samorządu Uczniowskiego