Zespół Szkół Technicznych
im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie

1 września 2021 r. miała miejsce szkolna uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022. Inauguracja rozpoczęła się uroczystą Mszą świętą w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej pod przewodnictwem Ks. Jerzego Owsianki, proboszcza parafii. Następnie część szkolną poprowadził pan dyrektor Maciej Oleksy. Życzył wszystkim zebranym przede wszystkim zdrowia i sukcesów w zdobywaniu wiedzy. Wspomniał również wrzesień 1939 r. i tamtą młodzież, która nie mogła rozpocząć roku szkolnego, chociaż bardzo tego pragnęła. 

Po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego, młodzież udała się wraz ze swoimi wychowawcami na pierwsze spotkanie w klasach.

Życzymy wszystkim zdrowego, pełnego zaangażowania w pracę i zdobywania wiedzy roku szkolnego.