Corocznie w każdy trzeci piątek października obchodzi się Światowy Dzień Warzyw i Owoców. W tym roku w naszej szkole odbył się z tej okazji konkurs "Przepis na szczęście"
Uczniowie rywalizowali w trzech konkurencjach- rozpoznawanie owoców i warzyw bez użycia wzroku, quiz na platformie "Kahoot" oraz wykonanie plakatu na temat "Super moce warzyw i owoców". Uczniowie wykazali się wielką kreatywnością i zaangażowaniem. Zwyciężyli Magda i Kacper z klasy III kucharz, przed Bartkiem i Arkadiuszem z klasy IV technik żywienia i usług gastronomicznych, na trzecim miejscu uplasowali się Janek i Konrad z klasy I technik mechanik.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom.
Konkurs przeprowadzili nauczyciele działu gastronomicznego: p. Małgorzata Różańska, p. Alina Gąsiewska, p. Katarzyna Czokajło przy wsparciu pań Emilii Skindzier i Aleksandry Kwiecień.