Zespół Szkół Technicznych
im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie

10 na 100, czyli 10 polskich utworów muzycznych na 100-lecie odzyskania niepodległości.

Mamy dla Was subiektywny miniprzegląd piosenek o Polsce. Święto Niepodległości to nie tylko pieśni patriotyczne. Polska bywała bohaterką piosenek nie tylko patetycznych, ale również popularnych. W takiej ważnej chwili warto je sobie przypomnieć.
Przedstawimy Wam 10 utworów. Waszym zadaniem będzie danie lajka pod tym utworem, który Wam się spodoba.Piosenka, która otrzyma najwięcej polubień, stanie się naszym szkolnym utworem patriotycznym z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Zostanie on zaprezentowany oficjalnie w południe 11 listopada na fb naszej szkoły.
Dla podkreślenia rangi tego wydarzenia utwór ten będziemy puszczać na każdej długiej przerwie przez cały tydzień z pokoju Samorządu Uczniowskiego na holu głównym szkoły.
Czas na pierwszych 5 utworów. Jutro kolejne 5. Zapraszamy wszystkich do głosowania na fb naszej szkoły.

                                                                                                                                                Samorząd Uczniowski