Zespół Szkół Technicznych
im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie

 

6 grudnia każdemu kojarzy się z prezentami, słodkościami i radością. Samorząd Uczniowski wraz z Wolontariatem przygotowali na tą okazję specjalną akcję mikołajkową. Miała ona miejsce na terenie szkoły w dniu 4 grudnia.
Tego dnia można było wygrać mikołajkowe niespodzianki. W jaki sposób? Bardzo prosty. Należało tylko znaleźć jedną z trzech ukrytych czapek Św. Mikołaja, zgłosić się z nią do Przewodniczącej SU Emilki Myszkowskiej i nagroda należała już do znalazcy.:)
Czapki były ukryte na terenie budynku szkolnego. W przerwie detektywistycznych poszukiwań można było wzmocnić nadwątlone poszukiwaniami siły, opychając się ciepłymi goframi i pysznym ciastem.
Najlepsze w poszukiwaniach okazały się dziewczyny z klasy II TOT - Laura Makar i Julia Kozakiewicz oraz Karolina Buławko z klasy III TŻiUG. Dwie dodatkowe czapki "padły łupem" Marka Rukścińskiego i Michała Tyszki z klasy III TOT.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim biorącym udział w poszukiwaniach dziękujemy za wspólną zabawę i nie martwcie się, za rok pójdzie Wam lepiej.

Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!
Ho, Ho, Ho!