Zespół Szkół Technicznych
im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie

Dnia 20. grudnia w Osiedlowym Domu Kultury w Augustowie odbył się I Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Nasi uczniowie - Julia Drzemicka z klasy III TŻUG i Piotr Wrzesiński z klasy III TM w przepiękny, wzruszający sposób wykonali starą kolędę Anioł pasterzom mówił. Wykonanie było klasyczne, ale nie w klasycznej formie - Julka zagrała na saksofonie, a Piotrek na barytonie. Wykonawców wspomógł p. Grzegorz Sobczak, akompaniując na keyboardzie.

Występ spodobał się publiczności, która gorąco go oklaskiwała. Wywarł również wrażenie na jury, które przyznało naszym uczniom trzecie miejsce w kategorii szkół średnich. Laureaci otrzymali cenne nagrody - trzymiesięczny karnet na basen, karnet do fryzjera wysokiej wartości, książki, perfumy, a także dyplomy. Może one zachęcą następne, ukryte jeszcze talenty muzyczne do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji konkursu? Zapraszamy gorąco.
Jeszcze raz szczere gratulacje i serdeczne podziękowania Julce i Piotrkowi za ich pracę i serducho, które włożyli w przygotowania do zmagań konkursowych.

Małgorzata Kondracka