Zespół Szkół Technicznych
im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, na uroczystości zakończenia roku szkolnego klas maturalnych, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu skierowanego do absolwentów. Polegał on na podaniu ilości dni spędzonych w szkole w ciągu czterech lat nauki.

Prawidłowa liczba to 684. Tyle dni spędziliście w szkole. Konkurs wygrał JACEK JABŁOŃSKI  z klasy IV TŻiUG, podając liczbę 680 i był to najbliższy wynik. Gratulujemy! W nagrodę Jacek otrzymał naszą koszulkę z logo SU.

Uroczystość wręczenia świadectw uświetniły - doskonałym wykonaniem znanych utworów muzycznych, dziewczyny z klasy III TOT i III TŻiUG w składzie: Kinga Kiewlak, Natalia Kliś, Dorota Niedzielko, Karolina Prawdzik, Ewa Pryzmont, Weronika Michniewicz i Karolina Świątkowska. Brawo!

Dopełnieniem uroczystości (i jednocześnie zupełną nowością!), był montaż słowny wraz z filmem przygotowany przez klasę IV TOT (do obejrzenia na naszym profilu). Dziękujemy!
Jednym z punktów programu było przemówienie Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, Emilii Myszkowskiej z klasy IV TOT, która podziękowała Dyrekcji i nauczycielom za wyrozumiałość i możliwość współpracy, a młodszym koleżankom i kolegom oraz swojej zastępczyni Agnieszce Wodnickiej podziękowała za lata wspólnej pracy.

Ze swej strony dziękuję Emilii za ogrom pracy włożonej w rozwój SU i godne reprezentowanie uczniów naszej szkoły. Powodzenia na maturze i w dalszym życiu! :)

                                                                            Edward Słomski - opiekun SU