Zespół Szkół Technicznych
im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie

Czas płynie szybko - tak niedawno przestępowali progi szkoły po raz pierwszy, by teraz opuścić jej mury, kończąc tym samym uczniowski etap w swoim życiu. Przed nimi nowe drogi i nowe wyzwania dorosłego życia...

Naszych tegorocznych absolwentów - bo o nich tu mowa - pożegnaliśmy 27 kwietnia 2018 roku. Wielu z nich otrzymało nagrody i wyróżnienia m.in. za bardzo dobre wyniki w nauce, 100% frekwencję, reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym, udział w konkursach przedmiotowych, za pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego jak również za pracę w Samorządzie Uczniowskim.
Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali: nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki.
Teraz pozostaje trzymać kciuki za naszych maturzystów, którzy od 4 maja rozpoczną sesję egzaminacyjną.
Życzymy powodzenia!