Zespół Szkół Technicznych
im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie

Dnia 16 grudnia uczniowie naszej szkoły - Marcin Milanowski z klasy IV TM i Katarzyna Kunda z III TŻUG brali udział w Powiatowym Konkursie Literackim i Recytatorskim o Tematyce Bożonarodzeniowej POD BETLEJEMSKĄ GWIAZDĄ, który odbył się w auli Augustowskiego Centrum Edukacyjnego.

Oboje sprawili się doskonale. Kasia oczarowała widzów emocjonalną interpretacją utworu Mariana Hemara Całą noc padał śnieg, dzięki czemu zajęła w rywalizacji trzecie miejsce. Natomiast brawurowe, pełne humoru wykonanie wiersza Brunona Jasieńskiego Bajka wigilijna Marcina na tyle zachwyciło jury, że przyznało mu niekwestionowane zwycięstwo w konkursie. Poza nagrodami rzeczowymi, nasi laureaci uhonorowani zostali także prawem do występu w koncercie charytatywnym, który tego dnia odbył się w ACE.
Kasiu, Marcinie - wielkie gratulacje i gorące podziękowania za wysiłek, jaki włożyliście w przygotowania do konkursu.
Małgorzata Kondracka

Sukces Marcina i Kasi
Sukces Marcina i Kasi
Sukces Marcina i Kasi
Sukces Marcina i Kasi
Sukces Marcina i Kasi
Sukces Marcina i Kasi
Sukces Marcina i Kasi
Sukces Marcina i Kasi
Sukces Marcina i Kasi
Sukces Marcina i Kasi