Zespół Szkół Technicznych
im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie


W piątek, 7 października, obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Uśmiechu. Warto wspomnieć, że pomysłodawcą święta był Harvey Ball, który w 1963 roku stworzył znany na całym świecie symbol żółtej, roześmianej buźki tzw. "smiley face". Symbol ten reprezentować ma dokładnie to, co na co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi - bezinteresowny uśmiech i radość życia.
Tego dnia została zorganizowana akcja "Zbieraj uśmiechy". Polegała ona na odnalezieniu jak największej ilości uśmiechów poukrywanych na terenie całej szkoły.


A oto grupa najlepszych tropicieli, która w nagrodę otrzymała...śmiejżelki.:) Gratulujemy!

Drugim etapem obchodów Światowego Dnia Uśmiechu w naszej szkole, było wypełnienie przez uczniów ankiety. Zawierała ona trzy polecenia.
1. Podaj imię i nazwisko nauczyciela, który ma najfajniejszy uśmiech.
2. Podaj imię i nazwisko dziewczyny w szkole, która ma najfajniejszy uśmiech.
3. Podaj imię i nazwisko chłopaka w naszej szkole, który ma najfajniejszy uśmiech.
W wyniku przeprowadzonego głosowania, dziewczyną z najfajniejszym uśmiechem została wybrana Natalia Szmygiel z klasy II TŻiUG, natomiast chłopakiem z najfajniejszym uśmiechem został wybrany Paweł Wierciszewski z klasy IV TM. Gratulujemy! W nagrodę otrzymali dyplomy, bombonierki i ...śmiejżelki.:)

A który z nauczycieli ma najfajniejszy uśmiech? Tego dowiecie się niebawem.:)
W obchody tego dnia bardzo zaangażowana była Agnieszka Wodnicka z klasy II kucharz - przewodnicząca Wolontariatu w naszej szkole, która bardzo wspierała Edwarda Słomskiego - organizatora akcji. Dziękuję! :)