Zespół Szkół Technicznych
im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie

Wiadomość przysłana przez opiekunkę obdarowanej rodziny. 

Drogi Darczyńco,
w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!
Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę.
Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem WAR-3333-564594), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.
Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Pani Renata była zaskoczona dużą ilością paczek. Powiedziała, że nie sądziła, że jest to aż taka pomoc. Jak zobaczyła 6 osób wnoszących paczki to się rozpłakała. Dzieci były trochę zawstydzone, ale z zaciekawieniem otwierały paczki. Kamil był szczęśliwy z otrzymania wymarzonej wędki wraz z akcesoriami. Damian cieszył się ze sportowych butów i kurtki. Nikolę zachwyciły zabawki i buty sportowe. Pani Renata była pod wrażeniem perfum i butów zimowych. Cieszyła się, że dzieci dostały ciepłe kurtki na zimę. Wszystko bardzo im się podobało.
Co chce przekazać wolontariusz?
Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę i przygotowanie tak "bogatej" paczki. Życzliwość i serce jakie okazaliście rodzinie jest godne naśladowania. Przekazanie paczki było dla mnie prawdziwą przyjemnością, a widok reakcji rodziny mocnym doświadczeniem. Życzyłabym sobie tylko takich darczyńców. Życzę wspaniałych, ciepłych duchowo Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2018. Do zobaczenia za rok! :)
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Bardzo dziękuję w imieniu swoim i dzieci za okazane serce i przepiękne prezenty. Życzymy spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI