Zespół Szkół Technicznych
im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie

Wiadomo powszechnie, że starą tradycją są wróżby w dniu świętego Andrzeja. Aby zabawa trwała w tajemniczej atmosferze, po przepowiedniach o szybkim zamążpójściu i dalszym losie, warto zasiąść do stołu, ciesząc się magią tego wieczoru.

Nie jest łatwo przygotować niepowtarzalne przyjęcie, które zapadnie wszystkim gościom w pamięci na długo. Dlatego uczennice z klasy IV TŻiUG - w ramach ćwiczeń lekcyjnych i współzawodnictwa klasowego, podzieliły się z Wami pomysłami na oryginalne aranżacje stołowe.
Najciekawsze dwa nakrycia wykonały Karolina Wronko i Martyna Jatkowska – dekoracja samodzielnie wykonanymi lampionami oraz Klaudia Kukowska, Sylwia Klepacka i Kinga Dzieniszewska – dekoracja kartami i świecącymi kulami.
Ocenie prac podlegała poprawność ustawienia zastawy i bielizny stołowej, pomysłowość, wkład pracy własnej oraz propozycja menu.
Uczestnikom gratulujemy ciekawych pomysłów i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich umiejętności. Niech atmosfera Andrzejkowej tajemniczości towarzyszy Wam od początku do końca przyjęcia.:)
Konkurs został przeprowadzony przez panią Alinę Gąsiewską.