Zespół Szkół Technicznych
im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Augustowie

W dniach 13 i 14 grudnia już po raz szesnasty uczniowie Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w zbiórce żywności na rzecz podopiecznych Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci Przystań. Kwesta przeprowadzona została w dwóch sklepach ASS Społem - Markecie Borki i Delikatesach Gama oraz w Lewiatanie przy ulicy Hożej i Stokrotce przy ulicy Wypusty.

Dzięki hojności Augustowian udało się zebrać około osiemdziesięciu kilogramów darów, co pomoże pracownikom Przystani zapewnić lepsze święta Bożego Narodzenia swoim wychowankom.
W zbiórce jak co roku, wzięli udział uczniowie klasy III TM: Daniel Byliński, Mateusz Chajewski, Hubert Haraburda, Aleksander Kapłanow, Mateusz Klimowicz, Mateusz Kowalczuk, Rafał Sobolewski, Kamil Szyszkowski, Maciej Wielgat i Łukasz Zakrzewski oraz, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość, uczniowie klasy pierwszej technicznej. Są to: Ewelina Bućko, Magda Doliwa, Amanda Drozd, Klaudia Kamińska z I TOT oraz Tomasz Głowacki, Patrycja Jagłowska, Marcel Malinowski i Marcin Pomalejko z I TŻUG. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie i chęć pomocy innym.

Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej zbiórce - Pogotowiu Wielkanocnego Zająca, która zorganizowana zostanie już na wiosnę.

Małgorzata Kondracka

XVI Pogotowie Świętego Mikołaja
XVI Pogotowie Świętego Mikołaja
XVI Pogotowie Świętego Mikołaja
XVI Pogotowie Świętego Mikołaja
XVI Pogotowie Świętego Mikołaja
XVI Pogotowie Świętego Mikołaja
XVI Pogotowie Świętego Mikołaja
XVI Pogotowie Świętego Mikołaja
XVI Pogotowie Świętego Mikołaja
XVI Pogotowie Świętego Mikołaja
XVI Pogotowie Świętego Mikołaja
XVI Pogotowie Świętego Mikołaja